Emina Sandal konuştu: Üzülüyorum, yıpranıyorum

0
0

Mustafa Sandal – Emina Sandal çiftinin evliliği hakkında çıkan iddialara bir yenisi daha eklendi.. Son olarak çiftin ayrılık kararı almasına ‘Emina’nın müsrif kişiliğinin’ neden olduğu yönünde haberler çıktı.

Emina Sandal tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından eşiyle birlikte fotoğrafını paylaşan Emina Sandal şunları yazdı:

Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir.
Ben zaten yıllardır Sırbistan’da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye’yi ve çocuklarımı terk edeceğim iddiaları doğru değildir…
Bir anne çocuklarını terk edebilir mi?
Ben Sırbistan’da çalışıyorum, zaten uzun yıllardır işimden ötürü Türkiye ve yurtdışına gidip geliyorum, Türkiye’de ailemle yaşıyorum.
Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak ben de orada olmaya devam edeceğim.
Türkiye Cumhuriyeti’nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum.
Bugün tekrardan hakkımda çıkan ‘Para yüzünden kavga ettiler’ söylentisi külliyen, benimle alakalı çoğu haberlerden biri gibi yalan!
Bir de bir kadının dekorasyon sevmesi ve yuvayı güzel yapması boşanma nedeni nerede oldu, ne zaman suç olmaya başladı?
Merak ediyorum ki sonradan çıkacak olan haberler benim spor yapmam mı olacak…
Evet ben yıllardır ülkemde bir pop yıldızıyım ama unutulmasın ki, ben bir kadınım, anneyim. Herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum.
İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir… Kimseyi de ilgilendirmez. Aramızdaki tek muhabbet müzik, güzellik ve aşk olsun… Çünkü sonuçta hepimiz zorluklarla kendimiz mücadele ediyoruz.
Bari güzel seyler paylaşalım.
Bu tür açıklamaları hayatımda yapmadım, yapmaktan da hoşlanmıyorum… Ama bunu ilk ve son vurgulayacağım… Benim tek medyam kendi Instagram sayfam. Burada açıklamadıkça hiçbir suçlamaya inanmamanızı rica ediyorum. Üzülüyorum, yıpranıyorum! Hepinizden anlayış ve saygı rica ediyorum. Benim sizlere saygı duyduğum gibi… Sevgilerimle…