ERGENLİĞİM ANNEME YALAN SÖYLEMEKLE GEÇTİ!

0
4

Şarkılarıyla olduğu kadar güzelliğiyle de konuşulan Derya Uluğ, Yasemin Şefik’in Youtube’da yayınlanan ‘Ritmik Sohbetler’ programına konuk oldu.

Derya Uluğ, Yasemin Şefik’in ‘Nasıl bir aşıksın?’ sorusunu ‘Sadık bir aşığım. Altı senedir Asil’le beraberim. Her zaman farklı bir evreye geçtik. Heyecan severim. Sürprizlerden çok hoşlanırım’ sözleriyle yanıtladı.

Uluğ, ‘Annem, yaptığım işi karakterime uygun bulmuyor. Ben sakin biriyim. Düzenli bir hayatım var. Kırılgan biriyim. Evde olmayı severim. Uç bir yaşamım olmadı. Hiç de özenmedim. Ergenliğim anneme yalan söylemekle geçti. Biriktirdiğim parayla gittim marka kıyafetler aldım. Akşam evde annem diyor ki; Ne yaptın parayı diye. Sonra kıyafetleri görünce anladı’ açıklamasını yaptı.

Kolundaki ‘Derya Uluğ’ dövmesiyle ilgili konuşan şarkıcı, ‘Pişmanlığımdır. 18 yaşında yaptırmıştım. Artık sildireceğim. O zaman başka bir dövmeyi kapattıracaktım. Normalde Fenerbahçe dövmesi yaptıracaktım istediğim şekli bulamadım. Ben de kendi adımı yazdırdım’ dedi.