ESRA CEYHAN’DAN BERGÜZAR KOREL’E SERT TEPKİ

0
3

Bir zamanlar A’dan Z’ye isimli gündüz kuşağı programıyla ekranlara gelen Esra Ceyhan, oyuncu Bergüzar Korel’in ‘Squid Game’ dizisiyle ilgili uyarılarına tepki gösterdi.

Bergüzar Korel’i geçmiş yıllarda oynadığı ‘Binbir Gece’ dizindeki ahlaksız teklif üzerinden eleştiren Ceyhan, ‘Yahu sen içinde yer aldığın dizinin hikâyesini ne çabuk unuttun’ dedi. Geçim sıkıntısı çeken yüzlerce kişinin kendilerini acımasız bir oyunda bulduğu Güney Kore yapımı ‘Squid Game’ dizisi, çocuklarda şiddet eylemlerini artırdığı gerekçesiyle tartışmalara yol açtı. Diziyle ilgili ünlü oyuncu Bergüzar Korel de tepki göstermişti.

Üçüncü çocuğuna hamile olan 39 yaşındaki Korel, 2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı gönderide, ‘Duyduklarıma inanamıyorum. Squid Game izlemeyen çocuk yok. İki gün önce ilk kez açtık ve aklı başında bir ebeveynin çocuğuna bu diziyi nasıl izlemesine izin verdiğini anlamış değilim’ demişti.

Esra Ceyhan’dan ‘Binbir Gece’ hatırlatması…

Ancak bu paylaşımla ilgili beklenmeyen bir çıkış geldi. Sunucu Esra Ceyhan, Bergüzar Korel’i ‘Binbir Gece’ dizisi üzerinden eleştirdi. Ceyhan paylaşımında, ‘Ne çabuk unuttuk! Ne ahlaksız teklifleri, ne aile içi yasak aşkları, ne şiddetin feriştahını içerek berbat dizileri. Çatır çatır ailecek bu saçmalıklar izlendi. Bunlardan birinde rol alan bir kadın oyuncu da bu günlerde şu zararlı bu yararlı aman çocuklar izlemesin diye ahkâm kesiyor. Yahu sen içinde yer aldığın dizinin hikâyesini ne çabuk unuttun’ ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz