Funda Arar: Anneyim ben anne!

0
5

Funda Arar, ‘Yoluma Düşen Şarkılar’ turnesinin ikinci perdesini Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği muhteşem konserle açtı.

Arar, ikinci bölüme bir sürpriz yaparak başladı. Hazırlıklarında son aşamaya geldiği yeni albümünden ‘Duyanlara Duymayanlara’ şarkısında izleyiciler arasında yer alan konservatuvar sıralarından arkadaşı Pınar Selçuk’la düet yaptı.

Uyuyan çocukları görünce…

Konserinin sonlarına doğru sahneden inerek seyircilerin arasına karışan başarılı sanatçı, bebek arabası içinde uyuyan ikizleri görünce, ‘Öyle de yumuşak sesim vardır. Bodrum’da yer yerinden oynuyor, çocuklar mışıl mışıl uyuyor. Anneyim ben anne. Kıyamam…’ esprisiyle güldürdü.

Yaklaşık iki saat süren programını yoğun alkışlar arasında tamamlayan Funda Arar, yoğun istek üzerine bir kez daha kendisini sahnede buldu.

‘Ne yalan söyleyeyim bende sizden ayrılmayı hiç istemiyorum’ dedikten sonra Barış Manço’nun unutulmaz şarkısı ‘Kara Sevda’yı seslendiren Arar, üç farklı kostüm giydiği gecenin finalinde kıvrak danslarıyla alkışlandı.

Şimdi sıra Harbiye’de

Öte yandan başarılı sanatçı 20 Temmuz’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.  Arar, daha sonra ise sırasıyla 17-18-19 Ağustos tarihlerinde Marmaris, Datça ve Kuşadası’nda sahnede olacak.