‘GREASE’ FİLMİNİN YILDIZI KANSERE YENİK DÜŞTÜ

0
41
Ünlü aktör John Travolta ile başrollerini paylaştığı ‘Grease’ ile yıldızı parlayan Grammy ödüllü şarkıcı ve aktris Olivia Newton-John, üçüncü kez yakalandığı kansere yeni düştü.

Olivia Newton-John, 73 yaşındaki hayatını kaybetti. Daha önce iki kez kanseri yenen oyuncu, 2020 yılında üçüncü kez meme kanserine yakalanmıştı. Ünlü oyuncun, Grease’deki partneri John Travolta, duygusal bir paylaşım yaparak, ‘Sevgili Olivia, hepimizin hayatını çok daha iyi hale getirdin. Etkin inanılmazdı. Seni çok seviyorum. Seni yolun aşağısında göreceğiz ve hepimiz tekrar birlikte olacağız. Seni gördüğüm andan itibaren ve sonsuza dek seninim! Senin Danny’n, senin John’un’ ifadelerini kullandı.

Olivia Newton-John’un eşi John Easterling de açıklamasında, ‘Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur. Bitki tıbbı konusundaki şifa ilhamı ve öncü deneyimi, bitki tıbbı ve kanser araştırmalarına adanmış Olivia Newton-John Vakfı Fonu ile devam ediyor’ ifadelerine yer verdi.