Gülben Ergen: Ben bu adama sırılsıklam aşıktım

0
3

Erhan Çelik’le evliyken, eşini Tolga Duğles’le aldattığı iddialarıyla gündeme gelen Gülben Ergen, aylar sonra ilk kez ‘Seda ve Uğur’la adlı TV programına bağlandı ve iddialarla ilgili konuştu.

Evliyken Erhan Çelik’i aldattığını kesin bir dille yalanlayan Gülben Ergen, ‘Ben değil eşimi, hayatta hiç kimseyi aldatmadım’ dedi. Canlı yayında kimi zaman sesi titreyen, zaman zaman da sesimi yükselten Gülben Ergen, ‘Hesap vermek çok kötü bir şey. İnsan suçluysa kendini savunur, haklıysa hakkını arar. Ben haklıyım. Ya ben bu adamı sevdim, sırılsıklam aşık oldum. Kaşına gözüne yüreğine aşık oldum. Otoparka girip 2.5 saat beklemek ne demek?. Sitede bir arkadaşıma uğradım demiş. 2 yıl evli kaldığım adamın böyle bir şey yapmasını kabul edemiyorum. O kart bırakmış da!.. Yok kart mart… Şaşkınlıkla izliyorum’ diye konuştu.

ÇOCUKLARIMIN BABASINI ZOR TUTTUM…

Gülben Ergen, Erhan Çelik’in Instagram’da paylaştığı fotoğraflar nedeniyle çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’ın çileden çıktığını söyledi. Ergen, ‘Çocuklarımın bende dahi olmayan mahrem fotoğraflarını paylaştı. Çocuklarımın babasını zor tuttum’ dedi.

ANNELERİ İÇİN VERDİKLERİ KREDİYDİ…

Çelik’in, ‘Çocuklar bana baba diyordu’ sözlerine de cevap veren Ergen, ‘Ne babası. Benim çocuklarımın aslan gibi babası var. Çocuklarımın babasıyla, çocuklarımı ondan koruyacağım. Çocuklarım annelerinin evlendiği adama abi’ dediler. Anneleri için verdikleri krediydi o’ diyerek serzenişte bulundu.

ERHAN ÇELİK DE KARŞI KORUMA KARARI ALDIRDI…

İstanbul 14. Aile Mahkemesi, bugün başvurarak önleyici tedbir isteyen sunucu Erhan Çelik’in talebini kabul etti. 2017/437 sayılı kararda Erhan Çelik ‘şiddet mağduru ve korunan kişi’ olarak tanımlandı ve Gülben Ergen’in Çelik’e yönelik ‘şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına’ hükmedildi.

.