Güven Hokna Talat Bulut’un taciz haberleri hakkında konuştu

0
26

‘2. Sayfa’ programına konuk olan usta oyuncu Güven Hokna, Talat Bulut’un taciz iddiaları için ‘Talat’ın bu kadar aç bir pozisyonda olduğunu zannetmiyorum’ dedi

‘Yasak Elma’ dizisinin setinde yaşanan taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut hakkında konuşan Güven Hokna, ‘Talat çok efendi, beyefendi birisi. ‘Gördüğünün yarısına duyduğunun hiçbirine inanma demişler’ kimseyi kesinlikle savunmuyorum. Ben böyle bir olay yaşamadım. Talat’ın bu kadar aç bir pozisyonda olduğunu zannetmiyorum. Diyelim ki erkek içi geçti peki niye kadın niye set koymadı’ dedi.

Şevval’i severim ama daha olgun değil!

Şevval Sam ve Sevda Erginci’nin Talat Bulut’a tepki göstermesini yanlış bulduğunu söyleyen Güven Hokna, ‘Böyle bir şey olmuşsa yapım neden devam ettiriyor. Şevval’i çok severim ama ‘maalesef’ demesi ayrı bir şey. Görmediğin bir şey için böyle tavır koyamazsın siz hiç mi hata yapmadınız hayatta. Her şeyin bir üslubu vardı usulü vardır. Daha olgun değiller, çok gençler ya da taciz olayı hakkında çok bildikleri şey var açık etmiyorlar. Ben Talat Bulut’a yakıştıramadığım için inanasım gelmiyor’ dedi.