Güzellik Durağı

0
2

Merhabalar.

Öncelikle yazıma kendimi tanıtarak başlamak istiyorum.

Bursalıyım, Uludağ Üniversitesi 1997 mezunuyum. 16 yıl güzellik sektöründe bölge yöneticiliği yaptım.

2 yıl önce Essplus Güzellik Merkezi ve Akademisini iki ortağımla birlikte kurdum. Şu an 10 kişilik bir ekiple bir taraftan güzellik merkezimizde hizmet veriyor, diğer taraftan Milli Eğitime bağlı özel eğitim kurumumuzda güzellik uzmanları yetiştiriyoruz.

Biz, güzellik ve estetiğe oldukça önem verdiğini bildiğimiz Bursalı hanımlar ve beylere kaliteli hizmet vermek için yola çıktık. Bunu yaparken, aynı zamanda sürekli yenilenen ve büyüyen sektörün ihtiyacı olan estetisyenleri de yetiştirmeye başladık. Edindiğim tüm bilgi ve deneyimlerimi Tekmagazin ailesi olarak her hafta bu köşede elimden geldiğince sunmaya çalışacağım.

Neler konuşacağız?

Güzellik adına ne varsa…

Yazın ardından cilt bakımları, leke tedavileri, anti aging uygulamaları… Pürüzsüz şahane bir cilt için ne yapmamız gerekiyorsa hepsini. Daha ince olabilmek adına yapılabilecek uygulamaları;  gıda intölaransını, toksinlerden kurtulmanın yollarını, el ayak bakımlarını, masajı, kalıcı makyajı, ipek kirpiği, lazer epilasyonu ve daha birçok uygulamayı… Hem geleneksel hem yenilikçi yöntemlerle güzelliğe güzellik katmayı konuşacağız…

Bayram bitti ve kim bilir belki tatlılar, börekler, çörekler fazla kaçtı. Bölgesel alınan kilolardan rahatsız mı oluyoruz? Bakalım bu konuda neler yapabiliriz.

Bir sonraki yazımızda beraber olana kadar güzelliklerle kalın…