Hacı Sabancı’dan Özge Ulusoy’a: Kalitesiz sıfatı o kız için iltifat kalır

0
11

İddialara göre magazin dünyasının uzun soluklu ilişkilerinden olan Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı arasındaki ilişkinin bitme nedeni aldatma ya da evliliğin gecikmesi değil çok daha farklı bir neden.

Instagram’da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan bir hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları ve annesi Arzu Sabancı için ağza alınmayacak sözlerin olduğu mesajlaşmaları gördü.

TAVIR ALMASINI HAZMEDEMEDİ

Ulusoy, ilişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemedi. Hacı Sabancı ise Özge Ulusoy’un, annesinin bu tavırlarından rahatsızlığını küfür ederek belli ettiğini görünce o an ilişkisini bitirme kararı aldı. Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına, ‘Özge’nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim’ diye dert yandı.

HACI SABANCI’DAN AÇIKLAMA VAR

Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy konuyla ilgili sessizliğini korurken Hacı Sabancı’dan açıklama geldi. Sabancı, haberi yapan hesaba attığı şu mesajla olayı doğruladı, ‘Aldığınız duyum doğru olduğu gibi ‘Kalitesiz’ sıfatı o kız için iltifat kalır’