Hadise Kıbrıs’ı salladı

0
2

Hadise 30 Aralık akşamı Kıbrıs Girne’de yeni açılan Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle bir araya geldi.

Şarkılarıyla ve danslarıyla Les Ambassadeurs Hotel misafirlerine unutmayacakları bir gece yaşatan Hadise, ‘Mutluyuz, heyecanlıyız yeni bir yılın heyecanı var. Her şeyden önce herkese sağlık diliyorum çünkü sağlık en önemlisi. Sağlıktan sonra istediğimiz her şeyi Allah bir şekilde yaşatır bence. Tabii ki bunun için çalışırsak. 2017 enteresan bir yıldı. İş konusunda yoğun bir yıldı. O Ses Türkiye’de bir şampiyonluk yaşadık. Bu benim için çok güzeldi. 2018 de bol çalışmalı bir yıl olsun’ dedi.

Yeni yıl planlarıyla ilgili olarak ve özel hayatıyla ilgili son dönemde çıkan haberlere de cevap veren Hadise, ‘Ben bu beraberliği hiçbir zaman konfirme etmedim ki bir ayrılık olsun. İkincisi ben annemle alakalı ciddi bir sağlık konusu dışında işimi asla hiçbir şey için iptal etmem. Bu yıl ailemle vakit geçireceğim. Evde olacağız. Sohbetler, yemekler yeni yılı karşılayacağız’ diye konuştu.

Sanatçıların yılbaşı sahnelerinden aldıkları rakamlarla ilgili olarak yapılan haberler sorulan Hadise, şunları söyledi: Bu rakamlarla ilgili haberleri okurken gerçekten gülüyoruz. Bence bütün diğer arkadaşlarımız da gülüyordur çünkü böyle rakamlar yok.