HADİSE’DEN BEKLENEN AÇIKLAMA: EVLENDİKTEN SONRA İLK KEZ…

0
12

Şarkıcı Hadise bayram tatilinde Kıbrıs’ta sahne aldı. Bir süredir birlikte olduğu işletmeci Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ve haberler karşısında sessizliğini koruyan Hadise’den açıklama geldi.

Şarkıcı Hadise bir süredir işletmeci Mehmet Dinçerler’le birlikteydi. Çiftin mayıs ayında nikah masasına oturacağı konuşuluyordu. Hadise ile Mehmet Dinçerler’in önceki gün Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturdukları iddia edildi. Sürpriz törene ait tek bir kare fotoğraf paylaşılmazken, her iki cephe de haberlere sessiz kaldı. Ünlü şarkıcı bayramı Kıbrıs’ta geçirdi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Hadise, evlilik haberini sahnede doğruladı.

Prenses şarkısını söyleyen Hadise ‘Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum: Prensesler gibiydim baba evinde… Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için… Beni bu kadar güzel sevdiği için… Hep yanımda olduğu için…