HAMDİ ALKAN’DAN SELEN GÖRGÜZEL AÇIKLAMASI: BENDEN UZAK OLSUN

0
11
  • Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel geçtiğimiz aylarda evliliklerine son vermişlerdi. Bu zamana kadar bu konu hakkında konuşmayan Alkan, ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programında eski eşi hakkında açıklamalarda bulundu.
Alkan, ‘Selen’le evliliği yürütemedik. Döndüremediğim noktada da vurmadan ve kırmadan bitirdik. Konuşma yasağını da dijital ortamda çocuklarım için kalmaması adına aldırdım. Benim özel hayatım, yaşandı ve bitti’ açıklamasında bulundu. Selen Görgüzel’in çok gündem olan tiyatro oyunu hakkında da konuşan Alkan, ‘Orada izin alınması lüzumsuzdu. Gereksiz şekilde altı çizildi. Allah herkesin yolunu açık etsin. Herkesin işi rast gitsin. Benden uzak olsun, kendi hayatına yakın olsun’ ifadelerini kullandı.

Evlenmeyi düşünmediğini ifade eden ünlü yönetmen, ‘3 evlilik yaptım zaten bence yeterli. Daha başka şeyler yaşayalım. Daha uzun soluklu daha saygı içerisinde ve paylaşımsal ilişkiler neden olmasın ki. Her anlamda yeni bir yola girdim. Kalbimde bir mutluluk olacaktır. Hayatımda birçok insan var ama öyle bir kişi var ki off’ diyerek hayatında birinin olduğunu söyledi.