Hande Yener: Yakında nikahımız var!

0
4

Hande Yener ile Cem Şenol’un 2 senedir birliktelikleri var. Geçtiğimiz günlerde ayrılan çift çok geçmeden yeniden barışma kararı aldı.

Barışmalarının ardından ise Cem Şenol bir AVM’de görüntülendi ve Hande Yener’in kredi kartıyla alışveriş yaptığı, sevgilisine de çanta aldığı iddia edildi.

Magazin basınına servis edilen bu haberlerin ardından Hande Yener ateş püskürdü. Ünlü şarkıcı magazincilere şu şekilde bir açıklamada bulundu:

Bizim çok büyük bir aşk yaşadığımızı artık anlasınlar. Maddi bir ilişki varmışçasına haberler yapılıyor. Ne benim onlara ihtiyacım var ne onun. İşi gücü olan, ailesinin durumu gayet iyi olan bir kişi. Ben ona güya 1 milyon dolarlık bir mekan almışım…

800 TL’lik bir çanta almış bana ayaküstü beğenmiş, oradaki kişinin işgüzarlığı bu kendi uydurmuş. Ama bunları her saniye açıklamak zorunda değiliz. Hani nerde benim aldığım 1 milyon dolarlık mekan!..

Biz maddiyata önem vermeyen insanlarız. Gazeteci arkadaşlarıma çok kırgınım, sormadan böyle bir şey yaptıkları için.

Çok canım sıkıldı bu habere. İnsanların maddi ilişkileri var, onlardan sanıyorlar bizi. Ama 2 senedir çok büyük bir aşk yaşıyoruz, yakında da nikahımızı kıyacağız. Kimse lütfen bize dil uzatmasın, bu ilişkinin sevgi ilişkisi olduğunu kabullensinler, saygı göstersinler.