Hayvanların sesini herkes duyacak… Ünlüler iş başında!

0
59

İstanbul Cevahir AVM, hayvan haklarının korunması ve sokak hayvanlarının yaşam haklarına saygının pekiştirilmesi için ‘Herkes Duysun’ projesine imza atıyor.

Cevahir AVM, hayvanlar için farkındalık yaratacak bir projeyi daha hayata geçiriyor. ‘Herkes Duysun’ projesini Bana Göz Kulak Ol Derneği işbirliğiyle yürüten İstanbul Cevahir, dernek üyesi ünlülerin katılımıyla fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Aslı Tandoğan, Ayça Varlıer ve Özge Özder’in yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Anıl Altan, Begüm Birgören, Bennu Yıldırımlar, Burak Deniz, Gözde Kansu, İpek Karapınar, Keremcem, Melis Birkan, Pelin Akil, Sinan Güleryüz gibi birçok hayvan sever ünlü Mehmet Turgut’un objektifine poz verdi.

Doğan Duru’nun projeye özel bestelediği ve müziğini yaptığı ‘Herkes Duysun’ şarkısını ise Ferman Akgül seslendirerek projenin etkisini artırdılar.

Proje kapsamında, 28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Hayvan Hakları Çocuk Atölyesi alanına gelecek olan hayvan sever çocuklar Özge Özder ve Ayça Varlıer’den hikaye dinleyecek, Sinan Güleryüz’le müzik etkinlikleri gerçekleştirecekler.

Ayça Varlıer

Melis Birkan

Begüm Birgören

Aslı Tandoğan

İpek Karapınar

Bennu Yıldırımlar

Pelin Akil

Ahmet Mümtaz Taylan