HER ŞEY TESADÜFLE BAŞLADI

0
1

2000’lere damgasını vuran ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde Tamer Karadağlı ile başrolleri paylaşan Pınar Altuğ, verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Nasıl ünlü olduğunu anlatan Pınar Altuğ, ‘Tesadüfle başladı her şey. Annem bir tekstil şirketinde çalışıyordu. Büyük bir defileleri vardı. Ben de izleyici olarak gittim, kulise girme hakkım da vardı. Kendime göre giyinip süslendim. Orada Neşe Erberk’le karşılaştım. Biraz sohbet ettikten sonra ‘Mankenlik yapmak ister misin?’ dedi. Okulum olduğunu ve çok kıskanç bir babam olduğunu söyledim.

Bu olaydan birkaç ay sonra beklenmeyen şekilde babamı kaybettim. Benim bütün maddi yüküm babamın üzerindeydi. Annem az bir maaşla çalışıyordu. Ben Saint Benoit’da okuyordum. Okula para gerekiyordu ve bizde para yoktu. Mezun olmama iki sene kalmıştı. Kara kara düşündük. Annem ‘Okulu değiştireceğiz’ dedi. O sırada aklımıza Neşe Hanım’ın teklifini kabul etmek geldi. Böylece podyuma çıkıp reklamlarda oynamaya başladım. Okulu bitirdim, üniversite hazırlık kurslarına gittim, bir süre sonra evi de geçindirmeye başladım.’