Herkese merhaba

0
4

Ben Deniz Ağaoğlu

Artık her hafta Tekmagazin mecrasında kendi sıcacık köşemde yazdığım bir tutam; anne-bebek-çocuk, moda, seyahat, makyaj, beslenme, güzellik sırları, alışveriş, röportajların ve aktüel konuların yanı sıra çokça samimiyetin, içtenliğin, önerilerin bulunduğu kendi köşemden sizlerle sesleniyor olacağım.

Deniz Ağaoğlu kimdir?

Önce kendimi takdim edeyim müsaadenizle sizlere…

Deniz Ağaoğlu, Bursa doğup, liseyi bitirdikten sonra İstanbul’da Çevre Mühendisliği eğitimimi tamamlayıp ardından, Bilgi Üniversitesi MBA (Master of Business Administration) ‘İş Yönetimi Master’ını yaptıktan sonra, Işık Üniversitesi İş Güvenliği Yüksek Lisansını bitirdim. Yaklaşık 10 yıldır süregelen bir iş hayatım var. Aynı zamanda 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak piyano çalıyorum. 6 yıldır evliyim ve 4 yaşında, Arif Yaman adında dünya tatlısı yaman bir oğlum var.

Uzun bir süredir kendime bir blog hesabı açmayı düşünmekteydim ve o an 2014 yılında geldi çattı. Blog açmayı düşünmem Instagram hesabımı açmamla birlikte harekete geçti. Instagram hesabımı açtığımda hamileydim ve bebeğimin hazırlıklarıyla ilgileniyordum derken benim ilham kaynağım Yaman oğlanı kucağıma almamla inanılmaz yoğun bir temponun içerisinde buldum kendimi. Durum böyle olunca hep ertelemek durumunda kaldım blog açmayı; bu arada tecrübelerim arttıkça arttı yazacaklarım oldukça birikti. Blog yazmaya başlamamın amacı; kendi annelik deneyimlerimi paylaşmak, kendi edindiğim tecrübeleri yeni anne adaylarına ve anneciklere biraz da olsa kolaylık sağlayabilmekti.

Aynı zamanda sosyal medyanın uçsuz bucaksın bir mecra olduğunu ve gücünü görünce önce İnstagram’da başlayan anne-bebek üzerine paylaşımlarım beni 2014 yılında www.yamananne.com adıyla internet sitemi kurmaya doğru bir yolda kesiştirdi ve yazılar yazmaya başladım.

Teknoloji çağıyla birlikte artık her işimizi dijital mecralardan yapmaya başladığımız ve ulaşılabilirliğin kolay olduğu internet üzerinden; yazılarıma, hayata dair bakışıma, kısacası siz okuyucular için yazdığım yazılara ‘Tek Magazin’den ve kendi internet sitemden ulaşabilirsiniz. Tek Magazin’in herkese hayırlı olmasını dilerim ve en kısa sürede içeriği dopdulu bir yazıyla tekrar görüşmek üzere.

(İnstagram:@yamananne  www.yamananne.com)

Sevgiler,