HİLAL ALTINBİLEK VE KEREM ALIŞIK’TAN AÇIKLAMA VAR

0
11

‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde rol alan Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın sık sık aşk yaşadığı iddia ediliyor, taraflar bu iddiaları her seferinde yalanlıyor. Son olarak birlikte ev tuttukları öne sürülen çiftten art arda açıklamalar geldi.

Bir Zamanlar Çukurova’da rol alan 27 yaşındaki Hilal Altınbilek ile 58 yaşındaki Kerem Alışık, aylardır aşk iddialarıyla gündeme geliyordu. Altınbilek’in köpeğini bile gezdirirken görüntülenen Alışık, bu iddiaları her fırsatta yalanlıyordu. Son olarak çiftin Acarkent’te ev tuttuğu ve birlikte yaşamaya başladığı iddia edildi.

İddianın ardından Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek, sosyal medyadan art arda açıklamalarda bulundu. Alışık, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Yine ‘iddiaya göre’ denilerek yine aynı yakıştırma, doğruyu yansıtmayan biçimde yapılmaya devam ediyor. O zaman insan da mecburen aynı açıklamayı yapmak zorunda kalıyor. Bazen sen ne söylersen, ne kadar söylersen karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin. Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor. Halbuki biraz anlayıp, dinlemeye çalışılsa, biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği. Ama bu durumda sabırla, dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor. O zaman son söz şöyle; biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşık iki arkadaşız, hepsi bu.

Hilal Altınbilek ise ‘İspatlarınız ısrarlarınız kadar büyük olsun lüften’ dedi.