İbrahim Tatlıses kiminle evleneceğini açıkladı

0
6

Yeni yılın ilk magazin bombası! Seda Sayan’ın programına konuşan türkücü İbrahim Tatlıses eski eşi Bursalı Ayşegül Yıldız’la yeniden evlenmek istediğini açıkladı.

Seda Sayan’la programına özel açıklamalarda bulunan İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’a seslendi ve evlenme teklifinde bulundu. Bursalı Ayşegül Yıldız’ın bu teklife ne diyeceği merak konusu oldu.

İşte İbrahim Tatlıses’in açıklamaları:

Ben artık İzmirliyim. Ben İzmir’i sevdim o da beni sevdi. Trilyon verseler İstanbul’a dönmem. Küstüm oraya, beni küstürdüler. Beni vurdular, beni vurana beddua etmedim. Demek ki yaradan bana böyle bir ceza verdi. İsyan da etmem şikayet de etmem. Ben Allah’tan umudumu kesmedim. Şarkı söylemeyi özlüyorum. Sesim paslanmış vaziyette… Şarkı söylemek için Allah’a dua ediyorum. Evlenmeyi düşünüyorum. Elif’in annesi (Ayşegül Yıldız) olabilir. Önemli tekliflerim olabilir.

İbrahim Tatlıses yaşadığı silahlı saldırı sonrası uzun süre aşk yaşadığı Ayşegül Yıldız’la 2011 yılında nikâh masasına oturmuş, çift evliliklerinin ikinci yılında kızları Elif Ada’yı kucağına almıştı. İkili 2013 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı.