İhanetin belgeleri bana bizzat gönderildi

0
5

Yaklaşık 1 yıldır eşi İbrahim Kutluay ile boşanma süreci yaşayan manken Demet Şener önceki gün katıldığı bir davette adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

İbrahim Kutluay’ın kendisine zorluklar çıkarmaya devam ettiğini söyleyen Demet Şener, ‘Yaklaşık 1 yıldır bir boşanma süreci yaşıyorum buna rağmen malum şahıs ben bir şey yaptım demek yerine bana zorluk çıkarıyor’ dedi. Davayı çok uzatmamak için İbrahim Kutluay’a çok makul teklifler ilettiğini belirten Şener, ‘Nasıl bir ruh hali içinde olduğunu bilemiyorum, hâlâ bir şeyleri çok gereksiz uzatıyor’ yorumunu yaptı.

Kendisini sosyetik Edvina Sponza ile aldatan eşi İbrahim Kutluay’a sitem etmeye devam eden Demet Şener, ‘Ben kendisinden normal bir tazminat talep ettim ama onu bile ödemeyi kabul etmedi. Benim asıl sitemim, kızgınlığım bizi hâlâ zor durumda bırakmasınadır. Bu işi başka şekilde hallederdim fakat hukuk yoluna başvurmayı tercih ettim’ dedi. İhanetin bütün belgelerini bizzat Edvina Sponza’nın şoförü ile kendisine gönderdiğini söyleyen Şener, ‘Kayıtları fotoğrafları her şeyi, beni haberdar etmek istedi herhalde’ diyerek kahkaha attı.