İrem Derici: Leke sürülmesine izin vermeyeceğim

0
8

Ödül aldığı sahneye alkollü çıktığı yönünde çıkan haberlere İrem Derici cevap verdi. Şarkıcı, ‘Ödülüme leke sürülmesine izin vermeyeceğim’ dedi.

İrem Derici dün gerçekleştirilen ödül töreninde ‘En iyi kadın pop şarkıcısı’ ödülünün sahibi oldu. Fakat ödül töreninin ardından ‘Sahneye alkollü çıktı’ başlıklı haberler yapıldı. Şarkıcı iddialar üzerine bir açıklamada bulundu.

İşte Derici’nin o açıklamaları:

Dün gururla katıldığım ve ödül aldığım 8. Buhara Medya Ödülleri’yle alakalı hem kırıcı hem de alakasız bir haber yapılmış. Alkolsüz bir ödül töreninde sahneye alkollü çıktı haberi yapılmasına mı üzüleyim, neden kimseyle alıp veremediğim yokken bu kadar bana yürünmesine mi darılayım bilemedim… Hatırlatayım ki ben bu yıl büyük bir hastalık geçirip yoluma mükemmel bir şekilde devam ettim, sağlık benim için her şeyden önemli. Böyle hayal ürünü haberlerle ödülüme leke sürülmesine izin vermeyeceğim gibi yine bu haberi yapan arkadaşlara kin gütmeyeceğim. Canınız sağolsun ama kul hakkı yediğinizde ve insan üzdüğünüzde içinizdeki kötülüğün ışık hızıyla size geri döneceğine emin olun. Saygılarımla. İrem Derici.

İrem Derici’ye ödülünü TBMM Başkanı İsmail Kahraman takdim etti.