İrem Derici: Popüler olmaktan korkmuyorum

0
0

Şarkılarıyla olduğu kadar son dönemde yaşadığı hastalıkla gündeme gelen İrem Derici, ‘Popüler olmaktan korkmuyorum. Okula başladığımdan bu yana ilgi çekmeyi seviyordum. Konuşulmak hep hoşuma gidiyordu’ dedi.

‘Bazı aşklar Yarım Kalmalı’ single’ını çıkaran İrem Derici, Pal FM’e konuk oldu.

‘Türkiye’de 500 milyon tıklanma sayısı normal mi yoksa anormal mi?’ sorusuna Derici, ‘Hayatımda sağa sola elim açıktır ama kendime o kadar çok pintiyimdir ki gidip sahte tıklanma satın alacağıma, bir kuruma yardımcı olurum’ dedi.

‘Günün sonunda konserde ‘en tutmadı’ dediğim şarkının nakaratında, mikrofonu kalabalığa uzattığında o 100 bin kişi eşlik ediyorsa gerisi fasa fiso. Bana saçma geliyor, kimse şapşal değil. Dinleyici bizim velinimetimiz. Onlar zaten hepimizden akıllı, bunun tartışmasını da yapmaya gerek yok. Herkes istediğini yapsın. İşime para harcıyorum ama bu şekilde değil’

Popüler olmaktan korkmadığını söyleyen 30 yaşındaki Derici, ‘Okula başladığımdan bu yana ilgi çekmeyi hep seviyordum. Konuşulmak hep hoşuma gidiyordu. Bazen yanlış haber bile güzel. Demek ki senin bir değerin var. Ama bu sosyal medya var ya hepimiz diyetisyeniz, modacıyız, hepimiz DJ’iz… Dışarıdan çok itici bir tipim, bunun farkındayım’ diye konuştu.

Lider Şahin’den ayrılan Derici, ‘Bekârlık sultanlık mıdır, ne diyorsun?’ sorusuna ise, “Yok be değil. Kendimi kandırıyorum bazen ‘Haydi güzelim, bekar gezelim’ diye ama yok be öyle sultanlık bir durum yok’ ifadelerini kullandı.

Kimsenin vazgeçilmez olmadığını belirten Derici, ‘Programlı yaşayan biri olmadım, çok uçlarda yaşayan bir kadınım duygusal anlamda. Aşk dediğin şey üç yıl sürüyor. Her şeyden önce işime aşığım’ dedi.