İREM DERİCİ’DEN ‘HANGİ ÜNLÜ OLMAK İSTERDİN?’ SORUSUNA ŞAŞIRTAN YANIT

0
27
Cem Belevi tarafından ihanete uğradığını açıkladıktan sonra özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Şimdilerde konser konser koşturan İrem Derici, sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor. Dün akşam takipçilerinin sorularını yanıtlayan ünlü isim, verdiği cevaplarla adından söz ettirdi. Şarkıcı, ‘İrem Derici olmasaydın. Hangi ünlü olmak isterdin?’ sorusuna, meslektaşı Sinan Akçıl’ın fotoğrafıyla yanıt verdi.

İrem Derici, başka bir takipçisinin; ‘Kendini seksi buluyor musun gerçekten?’ sorusuna ise sahnedeyken çekilen bir fotoğrafına ‘Soru mu bu?’ notunu ekleyerek cevap verdi. Ünlü isim, ‘Ayağını öpsem tepkin ne olurdu?’ sorusuna, ‘Mal mısın diye sorardım herhalde’ yanıtını vererek takipçilerini güldürdü.

Derici, bir takipçisinin ‘Galerinde kaç tane çıplak fotoğraf var?’ sorusuna, ‘Yok oğlum ben tırsağım. Ne mesaj tutarım ne fotoğraf’ dedi. Şarkıcı ‘Alkollüyken yaptığın en saçma şey ne?’ sorusuna da, ‘Kulübe girerken kapısında ayakkabılarımı çıkarıp öyle girmiştim’ cevabını verdi.