İspanyol tasarımcının ilham perisi

0
3

Dünyaca ünlü yıldızları giydiren İspanyol tasarımcı Andres Acosta, bu kez Türkiye’nin dünya çapında tanınan topmodeli Tülin Şahin’le çalıştı.

Tasarımlarında kullandığı işlemelerle eşsiz kıyafetlerde imzası bulunan Acosta, Conde Nast Traveler Spain ve Vogue Spain’de yayınlanacak moda çekimi için Tülin Şahin’i seçti. Uluslararası moda arenasında hem tasarımcı hem de moda direktörü olarak önemli bir isim olan ve dünyanın en önemli moda dergilerinde sayfalarca tasarımlarına yer verilen Andres Acosta İstanbul hayranı çıktı.

Ünlü tasarımcının Tülin Şahin’in moda dünyasındaki sağlam kariyeri ve İstanbul sevgisi nedeniyle Conde Nast Traveler Spain ve Vogue Spain çekimleri Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi. Şahin’i göz alıcı kıyafetler içerisinde Merve Özcan fotoğrafladı.

Dünyaca ünlü dergilerin İspanyol edisyonları yurtdışında ‘Turk Cindy’  olarak tanınan Tülin Şahin hakkında övgü dolu yorumlar yaparken, Şahin ve Acosta okurlar için ‘İstanbul’da Yapılacaklar’ listesi hazırladı. Şahin’in dergilerde yayınlanan pozları beğeni topladı ve ünlü modelin Çırağan Sarayı’na özel hazırladığı light tatlısı ‘TULISS’ de tavsiyeler arasındaki yerini aldı.