İŞTE İHANETİN BELGESİ

0
6

‘Sadakatsiz’ dizisinin başrol oyuncularından Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal’ın ihanetine uğramıştı. İhanetle sarsılan ve boşanmak için harekete geçen usta oyuncu Burak Sergen’den bir flaş hamle daha geldi.

Koronaviruse yakalandıktan sonra uzun süre hastanede kalan Burak Sergen’in taburcu olduktan sonra yaptığı ilk iş, 2019’dan beri birlikte olduğu nişanlısı Nihan Ünsal’la evlenmek oldu. Kendisinden 28 yaş küçük Nihan Ünsal’la aile arasında gerçekleşen nikah töreni 4 Haziran 2021’de Sergen’in evinde gerçekleşmişti.

Ancak Burak Sergen evliliğinde sonuna kadar gidemediği gibi 4 ay gibi kısa süre sonrasında ihanetle sarsıldı. 60 yaşında olan Burak Sergen, 32 yaşındaki eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldattığını öğrendi.

İlk eşi Işıl Sergen’den 2018 yılında boşanan ve o dönem 15 milyon tazminat ödeyen Burak Sergen, Nihan Ünsal’la evliliğinde ise ihanet haberiyle sarsıldı. Günaydın’dan Evren Abdullahoğlu’nun özel haberine göre, çıkan haberlerin ardından Nihan Ünsal ve Özer Kocer’in el ele çekilen fotoğrafı ortaya çıktı. Nihan ve Özer ikilisi, Florya’daki bir alışveriş merkezine el ele girdi. Çift ardından da gittikleri mekanda samimi şekilde görüntülendi.