İşte Kenan Doğulu’nun en büyük pişmanlığı

0
5

Marka Konferansı’nın kapanışında hem konuşmacı olarak yer alıp hem de sahneye çıkan Kenan Doğulu, başarısız olduğu iş girişimlerini kastederek şaşırtan bir itirafta bulundu. 

2004’te Nurdan Gür’le ortak kurduğu giyim markası ‘Ken’ ve 2005’te eşi Beren Saat, Abdullah Burnaz ve Mehmet Mutlu’yla ortak Ankara’da açtıkları ‘Bis’ adlı gece kulübü girişimleri başarısızlıkla sonuçlanan şarkıcı, ‘Keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim’ dedi.

Müzikte parayı nereye harcaması gerektiğini iyi bildiğini ve dayak yiyerek bunu başardığını ifade eden Doğulu şöyle konuştu: Bu işe para kazanmak için başlamamakla birlikte müzik işi denen şeyi iyi biliyorum. Çocukluğumdan beri gitar topluyorum, açık artırmalar kovalıyorum. İyi ki toplamışım dediğim bir hazine benim için. Çağdaş sanat eserlerine yatırım yaptım.

Doğulu , zamanında yurtdışından gelen projeleri kabul etmediği için de pişmanlıkları olduğunu itiraf etti ve, ‘Yurtdışı projelerde kendimi hırssız buldum. Birçok teklif geldi yabancı prodüktörlerden, starlardan. Yavaş davrandım, çok vaktim varmış gibi ama ders almayı öğrendim’ diye konuştu.