İstediği yere gelemeyenler ‘Kiralık Aşk’ta parladı

0
13

İş hayatına yön veren kuruluşları buluşturan “Kolejli İş Dünyası Zirvesi” 4. kez, gerçekleşti. Birbirinden önemli isimleri ağırlayan Zirve’nin Pazar günkü konuğu sevilen oyuncu Nergis Kumbasar oldu.

TED Ankara Kolej mezunu olan Nergis Kumbasar, ‘Kolejli İş Dünyası Zirvesi’nde sevenleriyle buluştu. Güzel ve keyifli anılarının yanı sıra oyunculuk mesleği ve televizyon dünyasından da bahseden sevilen isim, farklı konularda görüşlerini dile getirdi.

Onlar sayesinde oyunculuğum gelişti

Oyunculuk mesleğine olan ilgisinin genç yaşlarda başladığını söyleyen sevilen oyuncu, Haluk Bilginer, Ahmet Mümtaz Taylan ve Levent Ülgen gibi isimlerin kendisini oyunculukta çok geliştirdiğini söyledi. Son 3 yıldır oyunculuk anlamında kaliteli tekliflerin gelmediğinden yakınan Kumbasar, ‘En sonunda menajerime ‘ne rol gelirse yapacağım’ dedim. Anne rolü geldi. Kabul ettim. Ertesi gün aradılar rolün baba rolüne çevrildiğini söylediler. İyi ki iptal olmuş ‘Kiralık Aşk’a vesile oldu’ dedi.

İstediği yere gelemeyenler Kiralık Aşk’ta parladı”

Kiralık Aşk dizisinde rol aldıktan sonra çok fazla olumlu anlamda geri dönüş aldığını anlatan Nergis Kumbasar, ‘Elçin Sangu, Onur Büyüktopçu hatta Barış Arduç birçok projede yer alıyor ama yeterli derecede kendisini gösteremiyor. Benim durum zaten ortada. Biz böyle bir grup ‘Kiralık Aşk’ta bir araya geldik. Herkes oyunculuğunu en güzel şekilde gösterebildi’ ifadelerini kullandı.

Yasmin arkadaşları ne giyerse onu giyiyor

Annelik ve oyunculuk hakkında da samimi açıklamalarda bulunan Nergis Kumbasar, kızı Yasmin’in çok konuşulan fotoğraflarıyla ilgili de görüşlerini dile getirdi. Kumbasar, ‘Yasmin bana benzemiş. Ben de poz vermeyi çok severdim. Herkes mayolu fotoğrafını sosyal medyaya koyuyor. Arkadaşları ne giyiyorsa Yasmin de onu giyiyor. Gazeteler konu bulamadıkça ne yazık ki bu tarz haberler ortaya çıkıyor’ diye konuştu.

Hızlı başlayıp unutulan çok oyuncu var

Sektöre dair değerlendirmelerde bulunan Kumbasar, genç oyunculara nasihatlarda bulundu. Emin adımlarla ilerlemenin oyunculuğun altın kurallı olduğunu söyleyen isim, ‘Camiada sonradan unutulan çok isim var. Amaç, vurgun yapmak olmamalı’ dedi.