KEREMCEM ŞAŞIRTTI: ALP NAVRUZ’LA TANIŞTIĞIMA HİÇ MEMNUN DEĞİLİM

0
13

‘Kimse Bilmez’ dizisinde ‘Ali Hüroğlu’ karakterine hayat veren Keremcem, Onedio’nun Youtube kanalında, sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı.

Kendisi hakkında hiç bilinmeyen bir şey sorulunca, kekik yiyemediğini anlatan Keremcem, ‘kekik’ kelimesini de tam olarak telaffuz edemediğine vurgu yaptı. Dizideki partneri Özgü Kaya’yı öven Keremcem, Kaya’nın iyi bir insan, profesyonel ve yetenekli olduğunu anlattı.

Keremcem, ‘Belki de ikimizin de şarkıcı başlangıçlı oyuncular olmamızdan kaynaklı olabilir’ ifadesini kullandı. Oyuncuya ayrıca Alp Navruz ile nereden tanıştığı sorusu geldi.

Keremcem, ‘Biz aynı menajerlik şirketinin iki oyuncusuyuz. Oradan tanışıyoruz. Tanıştığımıza hiç memnun değilim Alp ile. Çünkü benden daha yakışıklı adamlarla aynı kadrajda ya da ortamda bulunmak pek hoşuma giden bir şey değil’ diye konuştu. Bunun bir şaka olduğunu da söyleyen oyuncu, Alp Navruz’u çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Kıyafet alışverişi yapmayı sevmediğini anlatan Keremcem, hayattaki mottosununu ise ‘Asla, asla deme’ olduğunu ifade etti. Hayatta, ‘asla’ dediğin bir şeyin mutlaka başına geldiğini anlatan ünlü oyuncu, ayrıca ‘Kadife Kelepçe’ isimli şarkıyı da okudu ve ileride bir sürprizi olacağının bilgisini verdi.