Kibariye: Ben şerefli bir kadınım

0
10

Kırşehir’de Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde sahneye çıkan Kibariye adeta Kırşehir bozkırını inletti.

Festivale katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten sanatçı, ‘Neşet Ertaş çok büyük bir hoca ve önemli bir değerimiz. Beni çok severdi. Özellikle sesimi, gırtlağımı çok beğenirdi. Bana ‘Sen daha çok gençsin önünde çok güzel yıllar var’ demişti. Onun şarkılarını söylemeyi çok seviyorum’ dedi.

Konserinde çok neşeli görünen sanatçı Kırşehir’e aralarında ayrılık dedikoduları çıkan eşi Ali Küçükbalçık’la geldi. Eşi ile el ele sahneye kadar gelen Kibariye, sahneden adeta içini döktü.

Kibariye, ‘Son zamanlarda benim için annem için yazılanlardan çok rahatsız oldum. Ben boşanmıyorum. Annem benim yuvamın dağılmasını istemez, çok üzülür. Benim boyumca kızım var. Uzun süren bir evliliğim var ve 50 senedir sahnedeyim. Annem beni ve yedi kardeşimi çok güzel yetiştirdi. Ben şerefli namuslu bir kadınım benim hakkımda çıkan haberlerin hepsi yalan. Benden duymadan hiçbir şeye inanmayın’ dedi.