Kıbrıs’ta bir Deniz hikayesi

0
4

Deniz Seki her şeyin yolunda gittiği şu günlerde, Girne Rocks Hotel konserinde sahneye ‘nazar değmesin’ diye mavi boncuklarla çıktı.

Nazar konusunda çok hassas olan ünlü sanatçı beyaz elbisesi üzerine mavi boncukları, bilekliğindeki nazar boncukları, mavi taşlarla süslü küpe ve yüzükleriyle dikkat çekti.

Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan Deniz Seki aralarında ünlü isimlerinde olduğu kalabalık bir izleyici grubuna iki gece konser verdi. Oldukça neşeli görünen sanatçı yüksek enerjisiyle dikkat çekti. Sevilen şarkılarını seslendiren sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Cihan Ünal, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, Oktay Kaynarca, modacı Nur Yerlitaş da vardı.

İkinci gece ise Çingene tarzı uzun kıyafetiyle sevenlerini selamlayan sanatçı her iki gecede de kıyafetleri ile iki farklı tarzı sahneye taşımış oldu. Sanatçı, ‘Nazara çok inanırım ve nazara karşı tedbirli olmaya çalışıyorum. Bol bol dua ederim ve mavi boncuklarla korunmaya çalışırım. Şu sıralar hem özel hayatımda hem de iş hayatımda her şey yolunda gidiyor’ dedi.