‘Kızım ve Ben’ Polis Haftası’nda vizyona girecek

0
30

Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı ‘Kızım ve Ben’ filmi Polis Haftası dolayısıyla 6 Nisan’da vizyona girecek.

Özel Harekât polislerinin katıldığı ve gerçek mühimmatların kullanıldığı sahneleriyle dikkat çeken filmin galası ise 4 Nisan’da gerçekleşecek. Gerçek bir hikâyeden sinemaya uyarlanan filmin senarist ve yönetmenliği Murat Gürvardar üstleniyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da destek verdiği ‘Kızım ve Ben’ filminin mimarı, ‘Azazil: Düğüm’ ve ‘Azazil 2: Büyü’ filmlerinden de tanıdığımız, ünlü Metafizik ve Bio Enerji Uzmanı Salih Memişoğlu.

‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinin ‘Nefes’i İrem Helvacıoğlu ve ‘ Diriliş Ertuğrul’ dizisinin ‘Ares’ karakteri Cemal Hünal’ı bir araya getiren ‘Kızım ve Ben’ filmi vizyon için gün sayıyor.

Filmin konusu:

Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Doruk (Cemal Hünal) hayalini gerçekleştirerek polis akademisine girer ve birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a (İrem Helvacıoğlu) aşık olur ve evlenirler.

Biricik kızları Zeynep (Zülal Memişoğlu) dünyaya geldikten kısa bir süre sonra bunalıma giren Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk, zorlu görevlerinin yanında kızı Zeynep’e hem annelik hem babalık yapar. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ oluşmuşken evi terk edip giden Serap tekrar çıkagelir. Baba ve kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır.