MERVE ÖZBEY: ÇOK DİKKATLİ OLUN

0
3

Covid-19 testi pozitif çıkan ve evde karantinada olan şarkıcı Merve Özbey, yayınladığı bir video ile sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

‘Sizlerle bir süre uzak kalacağız ama 10 gün sonra test sonucum negatife döner dönmez yeniden buluşacağız’ açıklamasıyla koronavirüse yakalandığını duyuran Merve Özbey, Instagram hesabından yayınladığı video ile sağlık durumunu takipçileriyle paylaştı.

Hastalığı ağır geçirdiğini belirten 33 yaşındaki şarkıcı, ‘Bugün düne göre biraz daha iyiyim. Açıkçası benimki biraz ağır seyrediyor. Halsizliğim ve eklem ağrılarım çok fazlaydı. Sabah kalkınca kendimi daha kötü hissediyorum. Tabi işin en can sıkıcı tarafı; Elif’le hiçbir şekilde temas halinde olmamam. Çünkü emzirmediğim için Elif pozitif sayılmıyor’ dedi. Takipçilerini de uyaran Özbey, ‘Çok dikkatli olun, çok fazla vaka var. Ben çift aşı olmama rağmen kimisi çok hafif belirtilerle atlatıyor ama benimki biraz ağır. O yüzden telefonlara da cevap veremiyorum. Arayan soran herkese çok teşekkür ederim’ ifadelerini kullandı.