Merve Özbey: Kurtlar sofrasına oturmayı tercih etmedim

0
1

Başarılı şarkıcı Merve Özbey, konuk olduğu bir radyo programında samimi açıklamalara imza attı.

Geçtiğimiz günlerde 2.5 yıllık sevgilisi Murat Binici’yle ayrılığı ile ilgili çok fazla konuşmak istemeyen şarkıcı, ‘Bu hayat hep güzelliklerle dolu değil. Zaman zaman ilişkiler başlıyor ve bitiyor. Allah hepimizin yolunu açık etsin’ dedi.

Arabesk albüm yapmazsam olmaz
Şu sıralar yeni albüm hazırlığı içinde olan Merve Özbey, ‘Benden sıkı bir arabesk albüm bekleniyor. Yapmazsam olmaz, mutlaka yapacağım ama o kadar çok sevdiğim arabesk şarkı var ki repertuvar belirlemekte zorlanıyorum’ diye konuştu.

Kurtlar sofrasına oturmayı tercih etmedim
Özbey, müzik dünyasındaki polemik ve rekabetle ilgili olarak, ‘Ben kurtlar sofrasına oturmayı tercih etmedim.  Çünkü sadece şarkı söylemeyi seviyorum. Rekabet her sektörde var sonuçta hepimiz kendi paramızı kazanmaya çalışıyoruz. Beni üzecek şeyleri de duymamaya çalışıyorum’ yanıtını verdi.

Mesleğime karışılmasına müsade etmem
Emel Yalçın’ın sorularını içtenlikle yanıtlayan Merve Özbey kadın- erkek ilişkilerinin de masaya yatırıldığı programda, ‘İlişkide mesleğime karışılmasına asla müsade etmem çünkü ben güzel severim. Kadın erkek eşitliğine inanıyorum ama yuvayı dişi kuş yapar her şeyin naifi kadına yakışır. Karışılması gerekecek şeyler yaşatmam. 15 yıldır bu meslekten ekmek yiyorum, bir adamın gelip ‘bunu yapamazsın’ deme lüksü yok. Zaten ilişkide saygıda kusur etmem’ dedi.