’Mesut Komiser’den anlamlı ziyaret

0
9

‘Arka Sokaklar’ dizisinin Mesut Komiseri, ünlü oyuncu Şevket Çoruh, kemik iliği nakli tedavisi gören Küçük Emir Kaan’a sürpriz bir ziyaret yaptı.

Küçük Emir Kaan’ın annesi Aynur Sevik aylardır sosyal medya üzerinden sanatçıya ulaşmaya çalışıyordu. Çağrıları karşılıksız kalmadı ve biricik oğluna unutulmaz anlar yaşatmayı başardı. Adana’da sahnelenen tiyatro oyunu için şehre gelen sanatçı Şevket Çoruh, Gaziantep’te sahnelenecek oyunu için ayrılmadan önce 1,5 yıldır tedavi gören Emir Kaan’ı Mavi Çocuk Umut Işıkları Derneği Başkanı Kemal Yücel ile birlikte ziyaret etti.

Arka Sokaklar dizisinde Şevket Çoruh’un canlandırdığı Mesut Komiser’in köpeği Garip’i çok sevmesinden etkilenen Emir Kaan Sevik, buluşma sırasında çok heyecanlandı. Sohbet sırasında heyecandan kendini yeterince ifade edemediğini düşünen Emir Kaan, kısa bir mektup yazarak Çoruh’a verdi.

Ünlü oyuncu ise küçük Emir Kaan’a ‘geçmiş olsun’ dedikten sonra iyileşir iyileşmez gelmesi için İstanbul’daki setine de davet etti. Sıcacık bir atmosferde gerçekleşen buluşmada ikili bol bol selfie çekerek bu unutulmaz anı ölümsüzleştirdi.