MÜJDE AR’DAN DEMET AKALIN’A TEPKİ: HİÇ YAKIŞTIRAMADIM

0
18
Demet Akalın, Bodrum’da sahne aldığı bir mekanda kendisine ikram edilen içeceği beğenmeyince garsonun kafasından aşağıya dökmüştü.

Ünlü şarkıcının bu hareketi kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş ve sert eleştiriler almıştı. Mekan işletmecisinin ‘Tamamen espri amaçlı’ şeklindeki açıklamasıyla kendini savunan Akalın’a, bir tepki de usta oyuncu Müjde Ar’dan geldi.

Çok utandığını söyleyen usta oyuncu, ‘Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, rezil olmak için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Sana aynısı yapılsaydı ne olurdu? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım. Ben utandım resmen. Hiç yakıştıramadım… Alkol sadece ağızla içilmeli… İçmesini bilmiyorsan da elma suyu iç şikayet etme…’ dedi.

Ardından yeni bir tweet daha atan Müjde Ar; ‘Gerçek bir sanatçı halkın kendisine verdiklerinden minnettar olmalıdır. Seviliyor olmasından kaynaklı otokontrolü sağlamalı, edebine, adabına, oturmasına, kalkmasına, hitabetine, hayatına dikkat etmesi gerekir. Ve böyle bir misyonu olmamasına rağmen yapmalı. Eğer yapmıyorsa işte tam da bu noktada karakter devreye giriyor. Bu tamamen kişinin karakteri ve çevresine duyduğu saygı ile alakalıdır. Anlayana’ açıklamasında bulundu.