Mustafa Erdoğan, Gülben Ergen’i yalanladı…

0
4

Gülben Ergen, Erhan Çelik’le arasında yaşananlardan sonra Seda Sayan’ın programına konuk olup, ‘Çocuklarımın babasını evde zor tutuyorum’ açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamaya Mustafa Erdoğan mahkemede yanıt verdi.

Gülben Ergen, Seda Sayan’ın programında Mustafa Erdoğan’ı kastederek, ‘Çocuklarımın babasını evde zor tutuyorum’ demişti. Bu konu üzerine Mustafa Erdoğan, Gülben Ergen’in söylediklerini mahkemede yalanladı.

Erdoğan ifadesinde: ‘Üzerime atılı suçlamayı anladım. Bana sormuş olduğunuz Gülben Ergen, eski eşim olur kendisinden çocuklarım vardır. Gülben Ergen’in bir televizyon programında Erhan Çelik ile arasındaki husumete ilişkin konuşma yaparken ‘Çocuklarımın babasını zor tutuyorum’ şeklinde beyanda bulunduğunu, ben bu olayın çok sonrasında duydum. Doğru olup olmadığını bile bilmiyorum. Araştırmadım. Benim bu eylemle hiçbir ilgim yoktur. Erhan Çelik’i tehdit etme yönünde münferiden ya da Gülben Ergen ile birlikte hiçbir eyleme kalkışmadım. Suçlama asılsızdır. Kabul etmiyorum’ dedi. (Kaynak: ucankus.com)