İş adamı Hacı Sabancı’yla aşk yaşayan Bursalı Nazlı Kayı da modaya uydu. Sosyetik güzel, pek çok ünlü gibi sosyal medyada reklam yapmaya başladı.

Sabancı aşkı sayesinde reklam teklifi yağan Kayı, paylaşım başına 9 bin lira alarak da şöhretini paraya çevirdi. Takvim Gazetesi’nin haberine göre ünlü işadamı Hacı Sabancı ile bir buçuk yıldır birlikte olan Zeynep Nazlı Kayı’ya bu aşk bereketli geldi. Bursa’da yaşayan Kayı, Sabancı aşkı sayesinde popülerliğini arttırdı.

Londra’da University Of Westminster’da Hukuk bölümünden mezun olan ve şu sıralar İstanbul Modern’de sanat tarihiyle ilgili dersler alan 27 yaşındaki Kayı, sosyal medyadaki şöhretini de parayı çevirmeyi bildi.

Kayı, ünlüler arasında yaygın olan Instagram’da ücret karşılığı reklam paylaşımları yapma modasına uydu.

Hacı Sabancı ile yaşadığı aşkla yıldızı parlayan ve Instagram’da 88 bin takipçisi olan Nazlı Kayı, konuşulanlara göre de yaptığı her bir reklam paylaşımı için ortalama 9 bin lira alıyor. Sosyetik güzel, gelen reklam tekliflerini de ince eleyip sık dokuyor.

Daha çok moda ve kozmetik sektöründeki firmaların ürünlerini paylaşan Kayı, yağan tekliflere rağmen yalnızca kullandığı markaları tercih ediyor.

İşte Nazlı Kayı’nın o paylaşımlarından birisi: