Nebahat Çehre: Sinemaya küstüm

0
4

Oyuncu Nebahat Çehre, Yeşilçam dönemimde 27 tane sinema filmi çektiğini, ancak son yıllarda bir türlü film teklifi gelmediğini belirterek, ‘Sinemaya küstüm’ açıklamasını yaptı.

Türk sinemasının usta oyuncularından Nebahat Çehre, ZUBİZU ile Canan ve İris Concept Events işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen ZUBİZU Wellness Etkinliği’ne konuk oldu. 73 yaşındaki sanatçı, organizasyonda, hayata karşı duruşu, bakış açısı ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları üzerine bir konuşma yaptı.

Kendisine birçok dizi projesinin teklif edildiğini ve 2 yıldır değerlendirme yaptığını belirten Çehre, ‘Yayından kalkan bir dizi yapmak istemiyorum. Bugüne kadar şansım vardı. 3 dizi çok güzel geldi. Yine böyle bir proje yakalarsam oynamak istiyorum ve özledim’ şeklinde konuştu.

ARTIK İSTEMİYORUM

Bir sinema filminde yer almak istemediğini dile getiren Çehre, ‘Sinemaya küstüm. Eski sinemacıyım bir türlü film teklifi gelmedi. Halbuki Yeşilçam dönemimde 27 tane sinema filmim var. Teklif gelmeyince ‘artık istemiyorum’ dedim’ ifadelerini kullandı.