Nesrin Cavadzade: Bale hocam sırtımda cetvel kırdı

0
2

Oyuncu Nesrin Cavadzade, Women’s Fitness dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kendisine yöneltilern soruları içtenlikle yanıtlayan Nesrin Cavadzade, ‘Hayranlarınıza göre ‘cesur, seksi ve kendinden emin’ bir duruşunuz var’ yorumu karşısında, ‘Bu imajı çok seviyorum. Çünkü üzerime giymeyi tercih ettiğim elbise, ceket bu! Ama tamamıyla ‘Nesrin gerçekten bu mu?’ derseniz, hayır değil.

Çünkü ben sadece bu imajdan hoşlanıyorum. Bu imaj sayesinde hem kendime güç veriyorum, korkularımın üzerine gidiyorum, hem de kadınlara güç verdiğimi düşünüyorum. Beni yanlış anlamadıkları ve sinir olmadıkları sürece’ dedi.

Nesrin Cavadzade, ‘Kendinizi diğer kadın oyunculardan ayırdığınız yönleriniz neler?’ sorusuna ilginç bir yanıt verdi: Bence kendi jenerasyonumun en fit kadınlardan biriyim. Bu da çalışkan yapımın bir uzantısı aslında. Ben Sovyetler Birliği’nde doğdum ve büyüdüm.

Bale hocamın cetveli sırtımda kırılırdı. Çok disiplinli bir çocukluk geçirdim. Böyle bir eğitim sistemine alışkın olduğum için de kendimi ve irademi kontrol edebildiğimi düşünüyorum.