Nevin’den Mehmet Ali Erbil’e sert sözler

0
3

Mehmet Ali Erbil’den hamile kalıp çocuğunu aldırdığını açıklayan şarkıcı Nevin Şimşek, önceki gün sunuculuk yaptığı yarışmada rahatsızlanan ünlü şovmen hakkında sert sözler söyledi. 

Geçtiğimiz gün Miss Fashion TV 2017’nin sunuculuğunu üstlenen Mehmet Ali Erbil, yarışma sırasında rahatsızlandı. Tansiyonu yükselen ünlü şovmen, ‘Ayakta zor duruyorum’ diyerek geceden ayrıldı. Sağlık durumuyla ilgili konuşan 60 yaşındaki ünlü isim, ‘Çok şükür iyiyim. Geçen sene tutuldum bu vertigo illetine. Geçen hafta tetikledi 3-4 gün evden çıkamadım’ dedi.

YATAKLARDAN ÇIKAMAYACAK

Kısa süre önce Mehmet Ali Erbil’den hamile kaldığını ve şovmenin zoruyla hamileliğini sonlandırdığını iddia eden Nevin Şimşek, şovmenin isim vermeden kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi. Nevin’in açıklamaları şöyle: Allah büyüktür, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Mehmet Ali Erbil ettiğim ahlardan, beddualardan, yataklardan çıkamayacak hastalıklardan ötürü. Allah ıslah etsin. Bebeğimi aldırdığım için çok pişmanım. Bu vicdan azabını hayatım boyunca çekeceğim. İkinci el araba mevzusunu defalarca açıkladım, bu adam 3 aylık ilişki süresince bana bir iğne bile almadı. Başka kızla ‘sevgili’ diye haberleri çıktı. Ben de onun üzerine ikinci el araba istedim bunun bebeğimle en ufak alakası yoktur. Benim hakkımda bilip bilmeden konuşulsun istemiyorum…