Orhan Baba hiçbir yere gitmek yok

0
13

Hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Orhan Gencebay’a meslektaşı İbrahim Tatlıses’ten destek mesajı geldi. Gencebay için video paylaşan Tatlıses, ‘ Orhan BABA hiçbir yere gitmek yok, sen bizim babamızsın’ ifadelerini kullandı.

Sanatçı Orhan Gencebay, dün sabah saatlerinde yüksek ateş rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı. Duruma ilişkin açıklama yapan eşi Sevim Emre şunları söylemişti:

Orhan ile bugün stüdyoya gidecektik. Benim single’ımın kayıtları için bağlama çalacaktı. Ancak, sabah ateşler içinde kalkınca hemen ambulansla buraya geldik. Kalbiyle ilgili doktor takibinde olduğu için çok endişe ettim, çok şükür şimdi biraz daha iyi.

İbrahim Tatlıses’ten destek mesajı

İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay’ın hastaneye kaldırılması sonrası sosyal medya hesabı üzerinden, ‘Orhan BABA hiç bir yere gitmek yok, kaç kişi kaldık zaten… Sen bizim BABAMIZSIN… Bana ‘Hadi İbo kalk’ dediğinde, sana meydanı şarlatanlara bırakmam demiştim, şimdi ben sana söylüyorum bir an önce KALK BABA, meydanı boş bırakmayalım…’ açıklamasında bulunarak bir video paylaştı.

İşte o paylaşım: