Oyuncu Ebru Destan eşinden neden boşanıyor?

0
25

Oyuncu Ebru Destan, çocuğuyla birlikte katıldığı bir etkinlikte muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşi Mete Okay İnan’la boşanma aşamasına gelen Ebru Destan, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Şimdilerde ‘Cennetin Gözyaşları’ adlı dizide izlediğimiz Ebru Destan, hafta sonunu çocuğuyla birlikte katıldığı bir davette geçirdi. Bir süredir çocuklarına hem annelik hem de babalık yaptığını söyleyen Destan, muhabirlerin ‘Şiddet gördüğünüz için mi boşanıyorsunuz?’ sorusuna sadece kafa sallamakla yetindi. Oyuncu, ‘Daha fazla yara alabileceğim bir süreci sonlandırıyorum ve kendimle gurur duyuyorum. Çok önemli nedenlerim olmasa bu yola başvurmazdım. Davayı tabii ki açtım, hiçbir kadın bebeği on aylıkken boşanmaya kalkmaz. Üçüncü şahısla alakası yok’ dedi.

Altı sene güzel idare ettim

Evlilikte temelin sadakat olduğunu belirten Ebru Destan, Hülya Avşar’ın, ‘Erkekler çaktırmadan aldatırsa evlilikleri uzun ömürlü olur’ açıklaması hakkında, ‘Ben böyle bir şeyi kabul edemem. Benim bakış açıma uymaz. Altı sene güzel idare ettim. Çocuklarımın babası bu, değişmeyecek maalesef’ şeklinde konuştu.