ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ’DEN İLK HAMİLE POZLARI

0
60

Doğumuna sayılı günler kalan oyuncu Özge Özpirinçci, köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi. Oyuncu, ‘İlk hamile pozumu vereyim’ diyerek gazetecilerle şakalaştı.

‘Her şey gayet güzel ve iyi gidiyor’ diyen Özpirinçci, ‘Yaz biraz yoğun geçti, setlerde’ dedi. Rol aldığı ‘İlk ve Son’ dizisinin ikinci sezonunda olmayacağını söyleyen oyuncu, ‘Dizi sonrası Bozburun’daydık, nikahımızı hallettik’ şeklinde konuştu. Nikahın aile arasında olduğunu söyleyen Özge Özprinçci, ‘Size kırılan arkadaşlarınız oldu mu?’ sorusuna, ‘Hayır. Zaten halletmemiz gereken gibi gördüğümüz bir iş gibiydi, hazır oradayken öyle aile arasında hallettik’ yanıtını verdi.

Doğum sonrası çalışmayacağını söyleyen oyuncu, isim konusuna da değindi. Özpirinçci, ‘Üzüm olmasını istiyorum’ sözleri hatırlatılınca, ‘Üzüm ismine asla ve asla pozitif yanıt alamıyorum. Maalesef Burak kesinlikle reddetti Üzüm’ü… Tabi ki benim de romantik bir düşünceydi, Üzüm olması çok zor. Yüzünü görünce karar vereceksiniz diyor birçok kişi bakalım, gelsin sağlıkla’ diye konuştu.