Para karşılığı Dubaili Şeyh’le yemek yedim

0
12

Meryem Uzerli, Dubai’de para kazanmak için bir şeyhle yemek yediğini ancak aldığı parayı sosyal sorumluluk amacıyla bir kuruma bağışladığını itiraf etti.

Dubai’de ticaret hayatına atılan Meryem Uzerli’nin, hangi ülkede daha fazla para kazanıyorsun sorusuna verdiği cevap oldukça konuşulacak cinstendi. Türkiye’de daha fazla para kazandığını çünkü Dubai’de oyunculuk yapmadığını söyleyen güzel oyuncu, o dünyanın dışarıdan göründüğü gibi olmadığının altını çizdi.

Orada para kazanmak için festivallerden ziyade gelen farklı teklifleri değerlendirmek gerektiğini belirten Uzerli, ‘Mesela bir şeyh, bir oyuncuyla yemek yemek isteyebiliyor ve bunun için para teklif ediyor. Bunu kabul edersen para kazanabiliyorsun. Hiç tanımadığım bir insanla yemek yemek bana garip geliyor’ şeklinde konuştu. Meryem Uzerli, kendisine de böyle bir teklif geldiğini ve kabul ettiğini söyledi. Bir kereliğine böyle bir teklife ‘evet’ dediğini itiraf eden 34 yaşındaki oyuncu, oradan kazandığı parayı da bağışladığını açıkladı.