Podyumda ‘Rashid’ esintisi

0
12

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında ‘Bianca’  adını verdiği ‘Rashid’ markasına ait hazır giyim koleksiyonunu görkemli bir şovla tanıttı.

Bu özel defilede topmodel Tülin Şahin podyuma baş manken olarak çıkarken bu yıl da ünlü modacının vazgeçilmezi oldu. Defilede podyum dünyasının prestijli ismi Fidan Martinoviç ve son günlerde adından sıkça söz ettiren Ula Alex de podyumda yerini aldı.

30 özel parçadan oluşan koleksiyon 30 model tarafından tanıtıldı. Koreografisi Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, koleksiyonunu‘asi, güçlü ve eğlenceli kadın’ olarak tanımladı.

Moda dergilerinin ve moda bloger’larının ilgisinin yüksek olduğu bu özel defilede moda dünyasının Lordu Raşit Bağzıbağlı yine tam not almayı başardı.

Ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Podyum, sinema ve sahnenin tanınmış isimleri Bağzıbağlı’nın yeni koleksiyonunu ilgiyle izledi.

Defileyi izleyen ünlülerin sosyal medya hesaplarından övgüler yağdırdığı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, ünü artık Türkiye sınırlarını aşan Tülin Şahin’le defilenin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı.

YILDIZLAR YALNIZ BIRAKMADI…

Göz alıcı moda şovunu izleyenler arasında Aslı Tandoğan, Amine Gülse, Başak Sayan, Deniz Akkaya, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Feryal Gülman, Ece Vahapoğlu, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Nurgül Yeşilçay ve Özge Özder gibi isimler de vardı.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay , defile sonrası yakın dostu Raşit Bağzıbağlı’yı başarısından dolayı tebrik etti.

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Amine Gülşe ve aynı yılın ikinci güzeli Dilan Çiçek Deniz defileyi birlikte izledi.

Oyuncular Gökçe Bahadır ve Başak Sayan finalde Raşit Bağzıbağlı’yla objektiflere poz verdi.

Seyirciler arasında yer alan Deniz Akkaya, en az podyumdaki mankenler kadar ilgi gördü.

Özge Özder, Aslı Tandoğan ve Ece Vahapoğlu