RIZA KOCAOĞLU: YOK ÖYLE BİR ŞEY

0
9

‘Çukur’un ‘Aliço’su Rıza Kocaoğlu, ‘Arka Sokaklar’da ‘Zeliş’ karakterine hayat veren Yüsra Geyik’le aşk yaşadığı iddiası hakkında ilk kez konuştu.

Rıza Kocaoğlu’nun, eski rol arkadaşı Hazal Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra ‘Arka Sokaklar’ın ‘Zeliş’ karakterini oynayan Yüsra Geyik’le yakınlaştığı öne sürülmüştü. Arkadaş ortamında tanışan ikiliden Geyik, Kocaoğlu’nu etiketleyerek çektiği fotoğrafı Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınlamıştı. Aynı gece ikili beraber görüntülenmişti.

Kocaoğlu’nu evine bırakırken kameraların görüntü aldığını fark edince çok şaşıran Yüsra Geyik, aşk iddiaları hakkında, ‘Hakkımda çıkan aşk haberinin doğru olmadığını belirtme ihtiyacı hissediyorum. Çünkü oldukça kesin ifadelerle hızlıca yayılıyor. Konuyla ve gerçeği yansıtmayan aşk yakıştırmalarıyla ilgili bir daha konuşmayacağımı bildirmek isterim’ demişti.

Öte yandan ikili geçtiğimiz hafta sonu yine arkadaş ortamında bir araya geldi. Rıza Kocaoğlu hafta başı oturduğu semt olan Cihangir’de kameralara takıldı. Meslektaşı Yüsra Geyik’le hakkında çıkan aşk haberiyle ilgili ilk kez açıklama yapan 42 yaşındaki oyuncu, ‘Yok öyle bir şey’ demekle yetindi.