Rolüme beni eşim hazırladı

0
14

Komedi dizilerinin aranan yüzü Uraz Kaygılaroğlu bu kez ters köşe yaptı, bir dram dizisinde seyirci karşısına çıktı.

‘Masum Değiliz’de ‘Mert’ adında bir müteahhiti canlandıran başarılı oyuncu, rolüne eşi Melis Kaygılaroğlu’yla hazırlandığını söyledi.

Uraz Kaygılaroğlu, ‘Masum Değiliz’in ilk bölümüyle sosyal medyaya da damga vurdu, yetenekli oyuncu hakkında farklı sitelerde onlarca yorum ve paylaşım yapıldı.

Kaygılaroğlu, bu yeni role nasıl hazırlandığını anlatırken, ‘Ben yer aldığım bütün işlere eşim Melis’le konuşup tartışarak hazırlanıyorum. Melis iyi bir oyuncu koçu ve iyi bir göz. Karakterlere çalışırken ilk işim Melis’e danışmak oluyor. Bu sefer en büyük derdimiz, uzun süredir komedi rolleri tercih ettikten sonra bir dramanın içinde olma durumuydu. Ancak yeni şeyleri denemek ve deneyimlemek ikimizin de hoşuna gidiyor’ dedi.

Dizide başrolleri Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası’yla paylaşan ve rol arkadaşlarından çok memnun olduğunu söyleyen Uraz Kaygılaroğlu, canlandırdığı Mert karakteri hakkında ise şunları söyledi: Mert, 35 yaşında bir müteahhit. Babasının şirketinde çalışan, sorumluluk sahibi biri. Soğukkanlı, zeki, vefalı bir karakter. Ailesinin İstanbul’da büyümüş olan tek çocuğu. Yine inşaat sektöründen başka bir ailenin kızı olan Ceyda Koruhan ile evlilik hazırlığı yapıyor Mert. En yakın arkadaşları da liseden beri Volkan ve Emir. Onlar yol arkadaşları, sırdaşları, dostları. Mert’in ailesi ve dostları için yapamayacağı hiçbir şey yok.