Şahan Gökbakar’dan Cem Yılmaz’a gönderme

0
14

Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik 5’le bu yıl Türk filmlerine giden seyirci sayısının yüzde 30’una tek başına sahip olduğunu duyurdu.

Komedi dünyasının iki başarılı ismi Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’ın rekabeti iyice kızışacak. Her ikisi de son filmleri için yaptıkları reklam çalışmalarında gaza basarken Şahan Gökbakar, önceki günkü paylaşımıyla krallığını ilan etti. ‘Recep İvedik 5’ filmiyle gişede rekor kıran Gökbakar, Türk Sineması’nın en çok izlenen yapımına imza atmaktan dolayı duyduğu mutluluğu Instagram’da bir kez daha gözler önüne serdi.

TEK BAŞINA YÜZDE 30

Bu yıl 118 Türk filminin vizyona girdiğini belirten komedyen, 25 milyonun üzerinde kesilen biletin yaklaşık 7,5 milyonunun ‘Recep İvedik 5’e ait olduğunu belirtti. ‘Recep İvedik’le Türk Sineması’nın tek başına yüzde 30’nu elinde bulundurduğunu dile getiren Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’a da manidar bir gönderme yaptı ve paylaşımının altına şu notu düştü: Bükemediği bileği öpmek yerine gömmeye çalışanlar ve goygoycularına en büyük cevabı verdiniz.

Yeni filmi ‘Kayhan’ı 9 Şubat 2018’de sinemaseverlerle buluşturacak olan Şahan Gökbakar’ın, ‘Komedide 1 numarayım’ göndermesinin üzerine gözler Cem Yılmaz’a çevrildi.