SEÇİL’İN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI

0
2

Popçu Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür’le görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eliyle deli işareti yaparak, kendisinden 16 yaş küçük aşkı hakkında ilginç bir açıklamada bulundu.

Şarkıcı Serdar Ortaç (50), sevgilisi Seçil Gür (34) ile Bebek’te objektiflere yansıdı. Sevgilisinin koluna giren Ortaç, ‘Bakın karı koca olduk. Ben karı oldum koluna giriyorum. Niye diye sorun çünkü yürüyemiyorum’ dedi.

Gazetecilerin sorularına yanıt veren çiftten Seçil Gür, en çok sevdiği Serdar Ortaç şarkısının ‘Ne Olur Gitme’ olduğunu belirterek, ‘Şarkısını seviyorum ama ayrılık döneminde söylemedi. Öyle bir dönem mi oldu biz unuttuk öyle bir şeyi’ dedi.

Pandemi süresince çok şarkı bestelediğini dile getiren Serdar Ortaç, ‘Seçil’le beraber çok şarkı yazdık. Onu düşünerek çok şarkı yazdım. Seçil’in müthiş şarkıları var. Ayrılık döneminde bana şarkı yazmış adı ‘Ağzı Bozuk’, sözleri de şöyle: Senin benden gidesin var, ağzı bozuk yalanın var. Yalan söylemiştim zamanında, oradan takmış kafayı, ağzım hiç bozuk değildir. O yalan yüzünden öyle yazmış’ ifadelerini kullandı.

Ortaç, ‘Çok güzel besteler, şarkılar var. Ben hoşlandım, sevdim, aşık oldum. Sonra içinden bir şey çıktı, canavar çıktı. Neler yazıyor ya şoke oldum. Biraz hasta kendisi’ diyerek, eliyle deli işareti yaptı.