Seda Sayan ve Ceylan’dan Nuray Hafiftaş’a moral ziyareti

0
31

Nuray Hafiftaş, Temmuz ayında geçirdiği kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle tedavi görmeye başladı. Sevenlerinin yalnız bırakmadığı sanatçıyı hastanede Seda Sayan ve Ceylan da ziyaret etti.

Bir süredir Emsey Hospital’de kanser tedavisi görmekte olan Nuray Hafiftaş’ı yakınları ve sanatçı dostları yalnız bırakmıyor. Hafta başında Belkıs Akkale’nin ziyaret ettiği Nuray Hafiftaş’ın dünkü ziyaretçisi ise Seda Sayan’dı. Programı sonrası akşam saatlerinde ziyaret için hastaneye gelen Seda Sayan, arkadaşı Nuray Hafiftaş ile uzun uzun sohbet etti.

Sanatçı Hafiftaş’ın bir diğer ziyaretçisi ise Ceylan’dı. Ziyaretiyle moral veren Ceylan, bir süre sohbet ettikten sonra daha sık ziyarete geleceğini, arkadaşını hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını ifade etti. Ziyarette Nuray Hafiftaş’ın yanından bir an olsun ayrılmayan Müşerref Akay da vardı. Nuray Hafiftaş’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Hakan Karagöl ise, ilk incelemelere göre karaciğerinde lezyonların gözlendiğini ve hızlı bir şekilde tedavi sürecine başladıklarını ifade etti.