Seren Serengil’den Deniz Akkaya’ya sert cevap: Alkol komalarına giren ayyaş!

0
19

Seren Serengil, Instagram hesabından bir çekiliş yapacağını duyurmuştu. Serengil bu çekilişle bir takipçisine dudak, burun ve çene dolgusu hediye edeceğini açıkladı fakat bir de şart koştu. O şart da çekilişe katılacak kişilerin eşi tarafından aldatılmış olmasıydı.

Seren Serengil’in paylaşımına en sert tepkiyi Deniz Akkaya verdi. Akkaya, ‘Bir şey demeyeyim diyorum ama kadınların yanındayım diyerek böylesine gülünç, böylesine korkunç, böylesine kadınlık onurunu, gururunu ayaklar altına alıp para için kendini heba etmek. Bu ne rezalettir Allah aşkına. Doktor öncelikle böylesine rezil bir pr.’a nasıl alet olur?’ dedi.

Kimin para için rezillik yaptığı ortada…

Deniz Akkaya’nın eleştirilerine karşı sessiz kalmayan Seren Serengil, Akkaya’ya aynı sertlikle yanıt verdi. Serengil, ‘Doktoruma her gün eşinden ayrılmış aldatılmış, kendini güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için, gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram’dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum. Ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez, gece kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi iki saat bir odada tutup dövdürüp bağlatıp altında arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirmeyeceğim. Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz güçsüzlükte kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşan da rezil bir tip olmasa’ paylaşımında bulundu.

İşte Seren Serengil’in paylaşımı: